Whatsapp Sipariş Hattı

Dilediğiniz Zaman Whatsapp Üzerinden
İletişime Geçerek Sipariş Verebilirsiniz.

Sipariş Ver

Bıçak Kullanma Talimatı

Bıçaklarınızı kullandıktan sonra sabunlu bir süngerle elde yıkamanızı ve kurulayarak saklamanızı öneririz.

Bıçaklarınızı bulaşık makinesi ortamında yıkamanızı tavsiye etmiyoruz. Tazyikli su, yüksek sıcaklık ve ağır temizleyici kimyasallar bıçağınızın ağzının ve sapının bozulmasına yol açar.

Bıçaklarınızı, keskinliklerini kaybetmemesi için üretim amacı dışında kullanmamaya özen göstermelisiniz. Konserve açmak, vida açmak, sert yüzeyleri delmek gibi amaçlar için bıçaklarınızı kesinlikle kullanmamalısınız.

Bıçaklarınızın keskin ağızları son derece hassastır. Bu nedenle, bıçaklarınızın işinin ehli usta bileyiciler tarafından bilenmesi gerekmektedir.

Bıçaklarınızın körelmesinin en büyük sebebi kesim yapılan yüzeylerdir. Kesim yüzeyi için polietilen ya da ahşap kesim levhalar kullanmaya dikkat ediniz.

bicakseti.com, ülkemizde yöresel özellikleriyle tanınan Sürmene bıçaklarının online satışını yapmak amacıyla hizmete açılmıştır. Sitemiz, yöresel özellikli Sürmene bıçaklarını setler halinde satışa sunması ve özelleşmiş ürün çeşitliliği ile alanında ilk ve tek olma özelliğini taşımaktadır. Satışa sunduğumuz tüm bıçaklar ülkemizde bıçak meraklılarının kısa sürede içerİside sevip benimsediği Lazoğlu markasının imalatçı güvencesi altındadır.
 
Sürmene, bıçakçılık ve benzeri kesici alet imalatında ülkemizin en ünlü yöresidir. Günümüzde yaşanan makineleşmeye rağmen bu yörenin bıçaklarını ön plana çıkaran şey, hala el emeğinin yoğun şekilde kullanılıyor olmasıdır. El emeği ile yapılan bıçakların en temel özelliği ise keskinlik ve sağlamlıklarıdır.
 
Bıçaklarımız kasaplardan, ev hanımlarına, aşçılardan tüm mutfak meraklılarına kadar geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Alıp pişman olmayacığınız senelerce kullanabileceğiniz sürmene bıçakları bicakseti.com garantisiyle sizlerin hizmetime sunulmaktadır.
 
bicakseti.com koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmakta olup istek ve değerli eleştirilerinizi bizlere her zaman iletebilirsiniz.