Whatsapp Sipariş Hattı

Dilediğiniz Zaman Whatsapp Üzerinden
İletişime Geçerek Sipariş Verebilirsiniz.

Sipariş Ver

Hakkımızda

bicakseti.com, ülkemizde yöresel özellikleriyle tanınan Sürmene bıçaklarının online satışını yapmak amacıyla hizmete açılmıştır. Sitemiz, yöresel özellikli Sürmene bıçaklarını setler halinde satışa sunması ve özelleşmiş ürün çeşitliliği ile alanında ilk ve tek olma özelliğini taşımaktadır. Satışa sunduğumuz tüm bıçaklar, bıçak meraklılarının kısa süre içerisinde sevip benimsediği LAZOĞLU  markasının imalatcı güvencesi altındadır.

Sürmene, bıçakçılık ve benzeri kesici alet imalatında ülkemizin en ünlü yöresidir. Günümüzde yaşanan makineleşmeye rağmen bu yörenin bıçaklarını ön plana çıkaran şey, hala el emeğinin yoğun şekilde kullanılıyor olmasıdır. El emeği ile yapılan bıçakların en temel özelliği ise keskinlik ve sağlamlıklarıdır.

Bıçaklarımız kasaplardan, ev hanımlarına, aşçılardan tüm mutfak meraklılarına kadar geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Alıp pişman olmayacağınız senelerce kullanabileceğiniz sürmene bıçakları www.bicakseti.com garantisiyle sizlerin hizmetime sunulmaktadır.

bıcakseti.com koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmakta olup istek ve değerli eleştirilerinizi bizlere her zaman iletebilirsiniz.

İletişim:

Hüsnü Akşit Mah. Hüsnü Akşit Cad. No:1

Serinhisar / Denizli

Tel: 0 (545) 541 1311

Email: info@bicakseti.com.tr